Valguskastid – jää hallil ja pimedal ajal paremini silma

valguskastid valguskast

Suuremates linnades ringi liikudes olete kindlasti märganud, et tuntumate ja edukamate ettevõtete peaukse kohal särab nende logo või loosungiga valguskast. Eredad valguskastid või valgustähed edastavad nende asutuste sõnumit suurepäraselt ja teevad seda veelgi võimsamalt öisel ajal.

Mis on reklaamkast?

Põhiline ja lihtne kontseptsioon reklaamkastil on sügavuse lisamine lamedapinnalisele reklaamtahvlile. Sügavam tahvel teeb reklaami objekti paksemaks ning on seetõttu palju paremini nähtav.

Lisa reklaamkastile valgus

Reklaamkast on küll suurepärane viis oma reklaampinda nähtavamaks teha, kuid pimedamal ajal ei pruugi ta siiski piisavalt silma torgata. Kui reklaamkastidele lisada õige valgustus, ärkavad nad justkui ellu ja säravad oma värvide ning kontrasti abil eredamalt. Nüüd kerkib ettevõtte valguskast või valgustäht pimedal ajal veelgi paremini esile. Eriti toovad säravad valguskastid ettevõtetele kasu meie põhjamaises kliimas, kus lõviosa ajast haigutab välioludes hämar pimedus.

Millist kasu toovad valguskastid sinu ettevõttele?

Kõrgkvaliteetsed valguskastid on varustatud võimsate LED valgustitega. LED valgused on väga hea alternatiiv ja seda mitmel põhjusel:

1. Säästa energiat – ettevõtte reklaamide valgustamine võib osutuda suureks väljaminekuks. Kui aga valida LED valgustuse kasuks, siis säästad sellega energiat ning raha.

2. Vähem hooldust – LED tuled kestavad aastaid ja nende töötamise aeg ulatub tuhandetesse
tundidesse.

3. Vähem virvendamist – korralikult seadistatud LED tuled põlevad eredalt pikka aega ning neid kasutades ei teki virvendavat efekti.

4. Suurepärane valgusallikas – LED tulukesed äratavad valguskasti ellu, eriti seda öisel ajal. Kui kombineerida neid eredate ja säravate toonidega, siis on valguskast silmatorkav ja atraktiivne juba pikema distantsi pealt. Hästi seadistatud valguskastid või valgustähed säravad hästi ka päevasel ajal.

5. Mitmekülgne kasutusala – valgustatud reklaamkastide kasutusala on vägagi mitmekülgne. Sageli on valguskastid või valgustähed paigutatud ettevõtte pea sissekäigu kohale. Lisaks võib neid paigutada ka poodidesse või muudesse ettevõtetesse sisse. Samuti kvaliteetselt toodetud valgusreklaami saab kasutada nii sisetingimustes kui ka õues.

Awsigns.eu loodud valguskastid

Kõik valguskastid ei oma samaväärset kvaliteeti

Kindlasti tasub enne oma valguskasti tellimist veenduda tootja kvaliteedis. Väga hea ja lihtne moodus selleks on külastada nende veebilehti, kus peab olema välja toodud portfoolio varasemalt tehtud töödest. Samuti tasub jälgida klientide tagasisidet. Kuna valguskastide eesmärk on näidata teie ettevõtet heas ja kõrge kvaliteedilises valguses, siis kõige odavam lahendus ei ole alati kõige parem. Odavamatel lahendustel kasutatakse sageli kehvemat materjali, mis lähevad karmis kliimas kiiresti koledaks. Samuti ei kasuta kõik tootjad kõrge kvaliteediga valgusteid. Katkine või kulunud lahendus võib viia teid esmasest eesmärgist hoopis kaugemale, kuna ta näeb odav välja ning seetõttu ei lisa ta atraktiivsust teie ettevõttele.