NBA korvpalli ennustamine

korvpalli ennustus

Kas tahad teada üht väikest saladust? NBA korvpalli ennustamine võib sulle korraliku lisaraha teenida. NBA korvpall on mäng, mis on aidanud muuta spordikihlvedude kaotajad õnnelikeks võitjateks, kellel on nüüdseks pangaarvel korralikult raha. Spordiennustamise võitjate jaoks ei ole mingi saladus, et just NBA korvpall on üks lihtsaimaid mänge, millega raha teenida. Juba mäng ise annab mitmeid võiduvõimalusi algusest kuni lõpuni välja.

Triobet pakub panustamiseks kuni 3500 korvpallimängu kuus, mis tähendab et Sind huvitava matši ja liiga leidmine ei tohiks probleem olla. Erinevalt jalgpallist, pesapallist ja hokist – kus, kui sinu pool on väga suures kaotusseisus, oled peaaegu kindlalt kaotanud, siis NBA korvpalli puhul on sinu meeskond reeglina mängus sees kuni lõpuni välja.

Mõtle hetkeks selle peale. Kui peaksid tegema panuse näiteks 8-punktiga taga oleva favoriidi peale Ameerika jalgpallis, mängida on jäänud 6 minutit ja pall on teise meeskonna käes – kas sul oleks reaalne võimalus kihlvedu võita? Vastus oleks, et ilmselt mitte. Nüüd mõtleme sama olukorra peale NBA korvpallimängus ja võtame 4 minutit maha, nii et mänguaega on jäänud vaid 2 minutit. Kas oleks reaalne selle aja jooksul saada vajalikud 8 punkti? Veame kihla, et on! Meeskonnad peavad pealeviske sooritama 24 minuti jooksul ja iga korvi eest saab 2 või 3 punkti. On vaja ainult 3-4 korvi, et seda kaheksat punkti saada. Loomulikult viskab ka teine meeskond punkte, aga NBA puhul on 2 minutit mängu lõpus terve igavik, kui meeskonnad on enam-vähem võrdses seisus.

Lõpuks – räägime NBA korvpalli üldskooridest. Sulle võib tunduda, et mängu kogupunktide peale kihla vedamine (alla või üle) on just sinu jaoks – ja sa pole ainus. On olemas teooria selle kohta, et need, kellel on hea kõhutunne, mille järgi kogupunktide peale kihla vedada, on kõige edukamad spordikihlvedude sõlmijad. Selle teooria võib kahtluse alla seada, aga sellel paistab siiski olevat küllaltki märkimisväärselt edulugusid. Kogupunktide peale kihla vedamine NBA korvpallis on täis võiduvõimalusi ning kui sa tunned, et see on just sinu jaoks, siis soovitame seda kindlasti proovida.

NBA fännidel on mitmeid võimalusi teha ennustusi nii NBA hooajaeelsetel, põhihooaja kui ka play-off’i mängudel. Triobet.ee korvpalliennustused lehelt leiad lisaks mitmeid NBA eripakkumisi, näiteks ennustused NBA rekordite, hooaja ja mängijate kohta. Võimalusi ennustamiseks on palju, aga meie soovitus on valida alguses üks suund ning sellele keskenduda.

Spordiennustajad ootavad igal aastal põnevusega NBA korvpallihooaega – nüüd tead ka sina, miks nad seda teevad. Kui sa pole veel elevusest põlema süttinud NBA korvpalli osas, siis ei ole see tõenäoliselt sulle. Kui aga oled korvpallifänn ning tahad teenida lisaraha, siis ära maga sellist suurepärast võimalust maha.